Медіагрупа Коломойського припиняє роботу Ukraine Today

Ukraine Today, англомовний телеканал про Україну, з 1 січня 2017 року припиняє своє існування. Про це йдеться на сайті медіагрупи «1+1 медіа».

«Проект мав стати голосом країни на міжнародну спільноту. По суті, у 2014 році це була єдина можливість для нас бути почутими. Але зараз держава взяла на себе цю функцію, і ми вважаємо, що нашу місію завершено. Враховуючи економічну ситуацію в країні, підтримувати проект, який має виключно соціальний характер, а держава, в той же час, демонструє нульову зацікавленість в його існуванні, для нас неможливо», – йдеться у заяві гендиректора «1+1 медіа» Олександра Ткаченка.

Ukraine Today запустили 24 серпня 2014 року. Він став першим українським телеканалом, який цілодобово мовив англійською, згодом з’явилась трансляція російською. З 1 квітня 2016 року канал став недоступний через кабельні мережі чи IPTV в Україні та переформатувався в інтернет канал.

За підсумками 2015 року сигнал каналу охоплював понад 17 млн домогосподарств в Європі та США. У 2016-му бюджет телеканалу урізали практично вдвічі.

Як відомо, медіахолдинг «1+1 медіа» належить українському олігарху Ігорю Коломойському.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *