Частина українських бюджетних структур досі зареєстрована в російських доменах

Розпорядники бюджетних коштів реєструють свої службові кабінети на порталі для оприлюднення даних про використання коштів держбюджету E-data з російських доменів.

Про це йдеться в презентації Міністерства фінансів України за підсумками роботи порталу державних фінансів E-data у 2016 році.

«Російський капітал, російські IT-рішення активно представлені на ринку України. Наприклад, облікові системи, на яких обслуговується переважна більшість українських бюджетних структур – російські», – йдеться в презентації.

Як з’ясувалось, таких організацій, у тому числі підприємств національного значення, близько 10% усіх зареєстрованих кабінетів (3,7 тисяч).

E-data – це офіційний державний інформаційний портал для оприлюднення даних про використання коштів державного бюджету. Створення порталу передбачено Планом заходів з виконання рекомендацій Європейського Союзу в рамках лібералізації візового режиму з ЄС.

Нагадаємо, восени 2015-го Уряд зобов’язав держоргани використовувати електронну пошту виключно в доменних зонах .gov.ua та .укр.

 

 

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *