2 з 14 емігрантів, без яких не відбулись би найвідоміші американські технологічні компанії, з України

Bloomberg розповів про 14 емігрантів, без яких не відбулись би найвідоміші американські технологічні компанії, серед яких Apple Inc., Google, Tesla, eBay, YouTube, Intel. Двоє з 14 емігрантів – з України.

Йдеться про авіаконструктора Ігоря Сікорського, який у 1918-му емігрував до США, де вже за п’ять заснував компанію Sikorsky Aircraft, та співзасновника компанії Apple Стіва Возняка – сина вихідців з Буковини.

Bloomberg також згадав про засновника компаній SpaceX і PayPal Ілона Маска, співзасновника Apple Стіва Джобса, розробника пошукової системи і співзасновника компанії «Google» Сергія Бріна, співзасновника YouTube Стіва Чена та інших.

Як відомо, напередоді президент США Дональд Трамп підписав указ про «екстремальну перевірку» мігрантів. Указ Трампа передбачає 30-денне призупинення видачі віз громадянам семи країн, які представляють собою «підвищену небезпеку» і призупинення програми з прийому біженців. США також планує призупинити видачу віз для осіб з Ірану, Іраку, Лівії, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену, щонайменше, на 30 днів.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *