ДФС хоче перевірити всіх підприємців, які закрилися в грудні-січні

ДФС планує перевірити всіх фізосіб-підприємців, які закрилися наприкінці грудня 2016 — початку січня 2017 року після внесення змін до законодавства щодо сплати єдиного податку.

Про це повідомив сьогодні журналістам глава ДФС Роман Насіров.

‘Багато з тих, хто закрилися, це були непрацюючі суб`єкти господарської діяльності. Причому не працювали вони вже рік або два. Тому їх перевірити не так важко. Але були і такі випадки, коли ми розуміємо, але це важко довести, що підприємство працювало, але просто нічого не декларував’, — сказав він.

За словами Насірова, поряд із закриттям неробочих суб`єктів господарювання в січні відкрилося 28 тисяч нових. ‘Процес перевірок встановлено законодавством, і він буде проходити у встановленому порядку. Якщо б у податковій політиці було передбачено, що є окремий порядок закриття – без перевірки. Ми перевіряємо згідно з кодексом’, — додав глава ДФС.

Раніше сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній OpenDataBot оприлюднив оцінки, згідно з яким протягом трьох тижнів з моменту підписання президентом України закону про зміни в роботі фізичних осіб-підприємців було закрито 158,186 тисячі суб`єктів господарювання.

27 грудня Президент Петро Порошенко підписав зміни в законодавство по роботі фізичних осіб-підприємців, згідно з яким з 1 січня фізичні особи-підприємці повинні сплачувати єдиний соціальний внесок — 704 гривні на місяць, навіть якщо не мають прибутку.

 

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *