Тисячі білорусів вийшли на протест проти "декрету щодо дармоїдів"

У низці міст Білорусі в неділю, 19 лютого, відбулися акції протесту проти декрету щодо ‘дармоїдів’. У Гомелі на площу Повстання вийшли до трьох тисяч осіб, повідомляє ‘Хартія-97’. Акція стала найчисленнішою за останні майже два десятиліття, повідомляє DW.

У Гомелі маніфестанти скандували ‘Йди!’ президенту Олександрові Лукашенку, який підписав декрет ‘Щодо попередження соціального утриманства’. За цим документом білоруси, які не сплачують податки або сплачують їх менше 183 днів на рік, мають сплачувати спеціальний збір. Протести не були погоджені із владою, проте керівництво країни не намагалося їм завадити, зазначає агенція Reuters. 

У Могильові мітинг та марш на вулиці Ленінській зібрав до тисячі осіб. У Бресті на вулиці вийшли кілька сотень людей. Акції також відбулися в Гродно та Вітебську. Нагадаємо, увечері 17 лютого в Мінську на акцію протесту проти декрету вийшли кілька тисяч людей. ‘У разі, якщо протягом місяця, до 17 березня 2017 року, влада не зробить реальних кроків для виконання волі народу, ми почнемо нові колективні дії, підготовку яких доручаємо нашим представникам’, — вказано в резолюції мітингу.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.