Вже за два роки месенджери можуть обійти соцмережі за популярністю

У 2016 році популярність соціальних мереж впала на 2%, а от на месенджери користувачі почали витрачати на 3% більше часу. Як пише TechСrunch з посиланням на дослідження компанії Gartner, вже за два роки месенджерам вдасться випередити соцмережі за популярністю. Аналітики говорять про настання post-app ери.

«Споживачі все менше цікавляться додатками, на ринку стало занадто багато різних програм», – повідомила TechCrunch директор з досліджень Gartner Джессіка Екхольм (Jessica Ekholm). Вона також зазначила, що користувачі все рідше завантажують нові програми.

Експерти Gartner опитали три тисячі осіб з США, Китаю і Великобританії. 72% опитаних зізнались, що користуються месенджерами щонайменше раз на день. В цілому результати опитування засвідчили, що месенджери поступово займають все більшу частку на ринку, через що інші додатки втрачають популярність. І пояснення тут досить просте: користувачі схильні ділитися через месенджери більш особистою інформацією.

Як пише TechСrunch, компанія Facebook останні роки просуває власний Messenger. Цікаво, що популярність основного додатка впала, при цьому популярність самого месенджера зросла.

У Китаї монополістом на ринку месенджерів є WeChat. Платформа пропонує безліч додаткових сервісів. Зокрема, через програму можна викликати таксі, здійснити грошовий переказ чи замовити їжу. Зараз Facebook намагається скопіювати модель WeChat і створити аналогічні багатофункціональні програми для західних користувачів власного месенджера.

Згідно з результатами дослідження SimilarWeb за перший квартал 2016 року, користувачі стали витрачати менше часу на додатки соціальних мереж Facebook, Instagram, Twitter та Snapchat.

Аналітики SimilarWeb пояснюють, що зростання популярності месенджерів є головною причиною зниження інтересу до додатків зазначених соціальних мереж. Зокрема, кількість завантажень Facebook Messenger i WhatsApp збільшилась на 2% і 5% відповідно.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *