Сбербанк за українську "дочку" отримає не лише "Вятка-банк", але й два готелі та землю

За даними джерел «Новой газеты», операція купівлі-продажу української «дочки» Сбербанку не передбачає грошової складової.

«За нашими відомостями, Г. Гусельников передає «Сбербанку Росії» 98% АКБ «Вятка-банк», який Гусельников контролює з 2014 року. Крім того, він передає Сбербанку земельну ділянка в Московській області, оцінену в 13,6 млн доларів, готелі «Хілтон Єкатеринбург» (19,8 млн доларів) і «Хілтон Можайськ» (25,5 млн доларів), а також рефінансовані кредити на суму 23,4 млн доларів, отримані операторами готелів «Хілтон Кіров» і «Хілтон Перм».

Примітно, що в Кіровській області в Сбербанку працює розгалужена мережа з приблизно п`ятисот відділень. І Вятка-банк — прямий конкурент кіровських відділень найбільшого банку Росії. Сбербанк погодився прийняти 98% акцій Вятка-банку як оплату акцій української «дочки», щоб тут же ліквідувати конкурента в не великому і успішному регіоні РФ? Занадто нерівноцінний виходить розмін», — вважає видання.

Нагадаємо, раніше мажоритарний акціонер латвійського Norvik Banca та російського Вятка-банку Григорій Гусельников заявляв, що в рамках запланованої угоди з придбання української «дочки» російського Сбербанку буде здійснений обмін активами, який буде включати в т.ч. «Вятка-банк».

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.