НБУ продовжує знищення українських банків

Відповідно до вимог статті 76 Закону України ‘Про банки і банківську діяльність’ 01 серпня 2017 року Правління Національного банку України прийняло рішення №490-рш/БТ ‘Про віднесення Публічного акціонерного товариства ‘КБ ‘Гефест’ (далі – ПАТ ‘КБ ‘Гефест’) до категорії неплатоспроможних’.

ПАТ ‘КБ ‘Гефест’ не забезпечило виконання вимог нормативно-правових актів Національного банку України у частині приведення розміру регулятивного капіталу до розміру, не меншого ніж 200 млн. грн., у строк до 11 липня 2017 року.

Розмір регулятивного капіталу ПАТ ‘КБ ‘Гефест’ на 31 липня 2017 року був меншим однієї третини від мінімального рівня.

З огляду на зазначене та відповідно до пункту 2 частини першої статті 76 Закону України ‘Про банки і банківську діяльність’ Національний банк України зобов’язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних.

ПАТ ‘КБ ‘Гефест’ було створене наприкінці 2013 року. Зважаючи на кризові явища в економіці, банк фактично не здійснював активної діяльності та станом на дату прийняття рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних не мав жодних зобов’язань перед клієнтами.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *