Швейцарській прокуратурі відомо про справу щодо "золота Януковича"

У Швейцарії знають про справу в Україні щодо начебто ‘золота сім’ї Януковича’. Через таємницю слідства у прокуратурі країни не розповіли деталей.

Генеральна прокуратура Швейцарії прокоментувала заяви генерального прокурора України Юрія Луценка щодо виявленої банківської комірки із ‘великою кількістю золота’. У вівторок, 5 вересня, швейцарські правоохоронці відповіли на прохання DW підтвердити цю інформацію.

‘Як відповідальний орган влади Швейцарії, генеральна прокуратура знайома з цим питанням, але зараз не може надати більше деталей’, — ідеться у отриманому DW коментарі. ‘У Швейцарії кримінальні провадження, як правило, конфіденційні. Загалом ми зв’язані таємницею слідства та службовою таємницею’, — пояснили там причини відмови від надання подробиць.

Луценко, нагадаємо, напередодні в Миколаєві заявив, що також не може назвати власника комірки з золотом через таємницю слідства, утім, зазначив, що йдеться про особу, ‘близьку до так званої ‘сім’ї (екс-президента України Віктора. — Ред.) Януковича’.