Євроепідемія на дорогах. Що чекає на власників нерозмитнених авто

За інформацією держприкордонслужби і митників, на території України знаходиться близько восьмидесяти тисяч автомобілів, які вже порушили умови законодавства і знаходяться у країні незаконно.

Про це в ефірі ‘Радіо-Ера’ заявив адвокат Ростислав Кравець, коментуючи ситуацію щодо акції протесту власників автомобілів з єврономерами.

‘Ситуація довкола розмитнення назріла давно. Ні для кого не секрет, що в парламенті досить давно знаходиться потужне автомобільне лоббі, яке обгрунтовувало високі податки і платежі тим, що в Україні потрібно відновити випуск і виробництво власних автомобілів. Але за 25 років цього не зробили’, — заявив експерт.

‘Поведінка людей, які вимагають легалізацію цих 80 тисяч автомобілів — неприпустима. Вже вносилися відповідні зміни до податкового кодексу, щоб не порушувати вимоги громадян, які належним чином сплатили податки’, — говорить адвокат і додає, що для тих автомобілів, які ввезені законно (один автомобіль на особу і заборона на продаж), виплати на такі автомобілі розбивають на декілька років, щоб людина могла розрахуватися.

‘Тим, хто ввіз авто незаконно будь-яких компенсацій бути не може. Тому що це підірве довіру людей до самої держави’, — наголошує Ростислав Кравець.

Тетяна Дем’яненко, Ера Медіа

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *