5 млн українців скористалися єПідтримкою

Близько 5 мільйонів українців звернулися по фінансову допомогу у 6500 грн в межах програми єПідтримка.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він зазначив, що програму виплат для тих, хто втратив роботу через війну, успішно реалізовано. Більшість людей, які подали заявку, або вже отримали кошти на картку, або ж отримають найближчим часом.

Заявки на отримання грошової допомоги у 6500 грн від держави можно було подати до 31 березня включно. Виплату могли отримати ФОПи всіх груп, які сплатили ЄСВ за IV квартал 2021 року, а також наймані працівники, за яких сплачений ЄСВ за IV квартал, крім працівників організацій, які отримують кошти з держбюджету. Кошти почали надходити на рахунки українців 21 березня.

Відзначимо, що для виплат 5 млн українцям знадобиться 32,5 млрд грн, тоді як уряд планував на цю програму витратити лише 21,45 млрд грн. Додатково уряду потрібно було переорієнтувати на виплати 11 млрд грн.

Крім того, Денис Шмигаль також повідомив, що на спрощену систему оподаткування у 2% від обігу вже перешло понад 150 тисяч компаній, а послугу релокації українських виробничих підприємств замовили 1,5 тисячі компаній. За словами очільника уряду, більше 100 підприємств уже переїхали та працюють.

«Сформовано нові логістичні маршрути для максимально можливого відновлення українського експорту. Шукаємо нові можливості та створюємо нову інфраструктуру на кордонах», – зазначив прем’єр-міністр.

Голова уряду також зазначив, що за державною програмою підтримки кредитування під 0% обсягом до 60 млн грн аграрії вже отримали банківське фінансування на понад 20 млрд грн.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.