Адвокат: грантові організації маніпулюють міфом про безлад у судовій системі
В Юридичному товаристві Англії та Уельсу пройшов щорічний Форум англійського права, який цьогоріч був присвячений питанням українського законодавства і юридичної практики. До нього долучилися й адвокати.
Форум відкривав голова Комітету Верховної Ради України з правової політики Денис Маслов, який відзначив основні напрями реформ і законотворчої діяльності, які мають забезпечити виконання Україною своїх зобов’язань перед міжнародними партнерами, сприяти розвитку українського права і забезпечувати державну політику в часи війни. Нардеп подякував британським колегам за підтримку України і бажання розвивати міждержавні відносини. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Закон і Бізнес».
Британські юристи Баррі Култер та Руслан Угрелідзе провели виступи у ключі висвітлення можливостей, які надає Україна як партнер, а також які найкращі практики може запропонувати Сполучене Королівство. Окремо вони відзначили роль, яку відіграє розвиток юридичної професії для захисту прав бізнесу та інвесторів в Україні.
Голова Національної асоціації арбітражних керуючих України Олександр Бондарчук сповістив про очікування зростання кількості банкрутств у поточних умовах, але при цьому зазначив, що система неплатоспроможності готова до цих викликів. Він послався на реформи 2019 року, коли система була узгоджена з європейськими стандартами, що сьогодні забезпечує захист прав усіх учасників процесу. І арбітражні керуючі відіграють ключову роль у реструктуризації боргів та управлінні активами, а асоціація підтримує високі професійні стандарти.
Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.
Дані Міжнародного рейтингу Верховенства права (World Justice index) та інших організацій (які інколи суперечать одні одним) навів представник Національної асоціації адвокатів України у Сполученому Королівстві Олександр Черних. Він звернув увагу, що ситуація в Україні з верховенством права краще ніж в середньому регіоні. Часто міф про безлад в судовій системі, який суперечить висновкам багатьох міждержавних інституцій, використовують різні грантові організації, щоб отримати фінансування. В цьому контексті, на його погляд, дуже важливо враховувати оцінки державних і міждержавних інституцій, національних регуляторів незалежних професій, таких як НААУ, НААКУ, Асоціації приватних виконавців України та науковців. Бо Україна є країною з інтелектуальним і промисловим потенціалом і розвиненою судовою системою, частиною якої є адвокатура.
Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!