Адвокат визначив суму штрафу за порушення правил військового обліку в Україні

Адвокат визначив суму штрафу за порушення правил військового обліку в Україні

За порушення правил чітко передбачені строки притягнення до відповідальності. За порушення правил військового обліку загрожує накладання штрафу від 30 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, повторно – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів. Про це повідомив адвокат Ростислав Кравець на своєму Ютуб-каналі.

“У Кодексі України про адміністративні правопорушення є стаття 210, яка передбачає відповідальність призовників, військовозобов’язаних і резервістів за порушення правил військового обліку і тягне за собою накладання штрафу від 30 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Помножте на 17 грн, і ви отримаєте цю суму (510-850 грн – ред.), – розповів він.  Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «TCH».

Адвокат наголосив, що відповідно до статті 38 КУпАП, чітко передбачені строки притягнення до відповідальності.

“Строк притягнення в даному випадку до відповідальності складає, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше, як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при правопорушенні, що триває, не пізніше як через два місяці з дня його виявлення, за винятком випадків, коли справи про адміністративні правопорушення, відповідно до цього кодексу, підвідомчі суду. Поки вони суду не підвідомчі”, – пояснив він.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Кравець додав, що представники ТЦК, відповідно до статті 235 того ж КУпАП, уповноважені для складання відповідних адміністративних протоколів і направлення у виконавчу службу для стягнення штрафу.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *