Адвокату, який підозрюється у заволодінні квартирою на Банковій, послабили запобіжний

Київський апеляційний суд визнав за можливе призначити адвокату домашній арешт в нічний час доби замість цілодобового.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу від 6 листопада.

Рішення прийнято за скаргою захисту.

Апеляційний суд визнав підозру обгрунтованою, але звернув увагу, що у підозрюваного є міцні соціальні зв’язки, немає судимостей, він є членом декількох громадських організацій та політичної партії і бере активну участь у їх житті. У 2019 році чоловікові виповнюється 67 років та за станом здоров’я він потребує постійного медичного нагляду. Крім того, він не ухиляється від досудового розслідування і покладених на нього раніше обов’язків не порушував.

За матеріалами справи, адвокат отримав від невстановлених осіб документи про право власності на квартиру по вул. Банкова. Власницею була померла у 2002 році жінка. У травні 2019 підозрюваний начебто засвідчив у нотаріуса договір купівлі-продажу померлою жінкою квартири його знайомому. Вартість квартири становила 2,5 млн грн. Далі, за версією слідчих, адвокат намагався її продати.

Сьогодні квартира належала ДП «Укржитлосервіс» Державного управління справами і її орендувала громадська організація «Спілка жінок України». 1 жовтня 2019 близько 12 год. адвокат зі своїм другом прибув до квартири і в розмові з представниками «Спілки жінок України», вводячи їх в оману, що громадська організація має або звільнити квартиру, або заплатити 130 тис. доларів (3,14 млн грн) шляхом укладення договору купівлі-продажу. Протиправні дії адвоката були припинені працівниками прокуратури і спецслужби.

За даними ЗМІ, йдеться про Антона Ружицького, народного депутата парламенту 4-5 скликань, колишнього слідчого і оперуповноваженого міліції Львова.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *