Агентство Fitch дало прогноз, коли економіка України вийде із кризи

ВВП України за підсумками 2020 року знизиться на 6,5%.

Вийти на докризовий рівень українська економіка зможе до кінця 2022 року.

Про це йдеться в прогнозі Міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings. Згідно з ним, в 2020 році економіка України скоротиться на 6,5%. Надалі очікується відновлювальне зростання, який складе 3,8% і 3,5% відповідно в 2021 і 2022 роках.

За підрахунками аналітиків Fitch, у другому кварталі 2020 ВВП України скоротився на 11,4%. Поліпшення роздрібних продажів, промислового виробництва і будівництва відображає пожвавлення споживання і інвестицій, в той час як більш швидке виконання видатків у другому півріччі 2020 і більш низькі процентні ставки підтримають відновлення, вважають експерти. Однак вони попереджають, що існує ризик погіршення прогнозів, враховуючи невизначеність щодо масштабів і тривалості спалаху коронавірусу, а також тривалості або повторного введення карантинних обмежень, особливо з урахуванням зростання захворюваності в Україні.

Також за прогнозом Fitch, інфляція в Україні до кінця 2020 наблизиться до показника НБУ в 5%, в 2021 – до 5,3% і у 2022 – 5,7%.

На початку вересня японське рейтингове агентство Raiting and Investment (R&I) підвищило суверенний кредитний рейтинг України до B+ з В зі стабільним прогнозом. Також Україна піднялася на дві сходинки у рейтингу інноваційних країн і погасила 2,1 мільярда доларів боргів за один день.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *