Американські інвестори пророкують стагфляцію

Дві третини керуючих фондами наразі очікують на стагфляцію – кризовий стан економіки, при якому стагнація у виробництві відбувається одночасно з інфляцією.

Про це свідчать дані опитування Bank of America.

В опитуванні брали участь фахівці з інвестицій, які разом контролюють $833 млрд активів пенсійних фондів, страхових компаній, що управляють активами та хедж-фондів.

Показник негативних очікувань нині найгірший із серпня 2008 року. Невдовзі після схожих настроїв відбувся крах Lehman Brothers, американського інвестиційного банку, тоді одного з провідних у світі фінансового конгломерату.

За даними Bank of America, 71% керуючих фондами заявили, що вони очікують послаблення світової економіки протягом наступних 12 місяців.

Очікування прибутку компаній різко погіршилися, а ризики для стабільності ринку знову повернулися до екстремальних рівнів, що спостерігалися в березні 2020 року під час кризи.

Ознаки рецесії стають дедалі очевиднішими на ринку нерухомості США та серед малого бізнесу, на який припадає майже половина зайнятості у приватному секторі.

Нагадаємо, зростання світової економіки може знизитися на 1,3% усе через повномасштабну війну, яку розвернула росія на території України. Такі дані надає Світова організація торгівлі. За розрахунками, глобальний ВВП у 2022 році зросте тільки на 3,1-3,7%. Торік у жовтні СОТ прогнозувала зростання світової торгівлі на 4,7%.

Причинами повільної динаміки стане здорожчання продуктів харчування та енергоносіїв, а також спад експорту з росії та України.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *