Антикорсуд дистанційно судитиме поліцейського, який поїхав в АТО

Вищий антикорупційний суд буде проводити судові засідання у режимі дистанційного провадження стосовно співробітника поліції Києва.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу від 10 лютого.

Обвинувачений залучений наказом ГУНП у м. Києві до заходів із забезпечення національної безпеки і оборони в зоні проведення АТО у період з 07.02.2020 по 10.04.2020 з дислокацією у м. Краматорськ Донецької області. Захисник долучив копію довідки Полку патрульної служби поліції особливого призначення «Київ» ГУНП у м. Києві. Адвокат просив до повернення обвинуваченого дистанційно слухати справу у режимі відеоконференції.

Найближчим до місця дислокації підсудного є Краматорський міський суд Донецької області. Відтак цьому суду доручили організувати засідання. Інші двоє обвинувачених, їх адвокати і прокурор будуть присутні у Вищому антикорупційному суді.

У 2018 року були затримані двоє слідчих слідчого відділу Подільського управління поліції м. Києва разом з оперуповноваженим Управління протидії наркозлочинності ГУНП у м. Києві, які за даними НАБУ, вимагали 50 тис. доларів від громадянина, який мав статус підозрюваного. Їм інкримінується одержання неправомірної вигоди.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *