Антирейдерські справи будуть розглядати у регіонах — Мін’юст

Міністерство юстиції змінило Положення про Колегію з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність реєстраторів.

Відповідний наказ № 1531/5 “Про вжиття заходів щодо забезпечення ефективного розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації” видано 27 квітня.

Відповідно до змін, Мін’юст має право створити:

  • центральну колегію, яка розглядає усі скарги, розгляд яких належить до компетенції Мін’юсту, крім тих, що за дорученням Міністра або його заступника передано на розгляд регіональної.
  • регіональні колегії, які розглядатимуть передані їм справи.

Колегії складаються зі співголів (не менше двох), секретарів та інших її членів, чисельність яких визначається Мін’юстом чи відповідним територіальним органом.

До складу Колегій можуть входити посадові особи Мін’юсту чи відповідного територіального органу, а також представники інших державних органів, громадських об’єднань або інші особи.

Передбачено, що скарги на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації, які надійшли на розгляд до Міністерства юстиції України та рішення за якими не прийняла  Антирейдерська колегія, можуть за дорученням Міністра юстиції або його заступника з питань державної реєстрації передаватися на розгляд регіональних антирейдерських колегій Міністерства юстиції.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.