АРМА почала свою діяльність: перше засідання Антикорупційної ради

АРМА почала свою діяльність: перше засідання Антикорупційної ради

27 жовтня ц.р. відбулось перше засідання Антикорупційної ради Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Про це повідомляє пресслужба АРМА.

Антикорупційна рада складається з 15 осіб. До її складу увійшли представники громадських організацій, об’єднань громадян та антикорупційних організацій з усієї України. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «PRAVO».

Одностайним рішенням учасників засідання обрані:

Головою Антикорупційної ради АРМА — Тетяна Хутор, представниця ГО «Інститут законодавчих ідей»
Заступником Голови Антикорупційної ради АРМА — Вадим Грона, представник БО «Благодійний фонд «Перемога та наше майбутнє»
Секретарем — Ілля Федоренко, представник ГО «Конституційно-правовий конгрес».

«Мета АРМА — конструктивне та дієве співробітництво з Антикорупційною радою органу, — сказала під час зустрічі Голова АРМА Олена Дума. — Сподіваюсь на фахові пропозиції з боку колег, щоби разом демонструвати високу продуктивність у боротьбі з корупцією».

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Водночас Тетяна Хутор наголосила на тому, що Антикорупційна рада АРМА працюватиме максимально ефективно та звітуватиме перед суспільством.

Антикорупційна рада АРМА збиратиметься один раз на місяць. Нагадаємо, що Антикорупційна рада АРМА була створена 19 вересня 2023 року.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *