Аваков висловився проти легалізації в Україні короткостволу

Міністерство внутрішніх справ України категорично проти легалізації в країні короткоствольної зброї, зокрема, пістолетів і револьверів.

Такою зброєю повинні володіти тільки прихильники силових структур.

«А ви уявіть, що ми опинимося у світі, нашому перехідному, коли будь-який громадянин, незалежно від своєї особистої ситуації та психіки, матиме можливість володіти короткоствольною зброєю … Я проти», — заявив Аваков.

Міністр зазначив, що багато з прихильників легалізації зброї щиро обурюються, коли відбуваються якісь пов’язані з ним інциденти.

«Я за те, щоб людина мала можливість мати, якщо у неї все в порядку з головою, мисливську або спортивну зброю. Що стосується короткоствольної зброї, їм повинні володіти виключно працівники правоохоронних органів. Щонайменше, поки що», — резюмував він.

Нагадаємо, раніше в МВС і Нацполіції виступили проти легалізації обороту короткоствольної зброї — пістолетів. На їхню думку, це тільки призведе до зростання числа смертей.

Нещодавно всі підрозділи української поліції по контролю над оборотом зброї розформували через корупційної схеми. Особові справи всіх власників зброї перевірять на законність отримання дозволу.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *