Банк Пінчука каже, що в червніскоротив збиток на97.4 млн грн

Банк “Кредит Дніпро” за підсумками першого півріччя звітує про збиток 148,5 млн грн (за січень-травень було 245,9 млн грн).

Заявлений банком показник достатності (адекватності) регулятивного капіталу на 01.07.2020 — 16,28%, тоді як на 01.06.2020 було 13,98% (вимога НБУ — не менше 10%)

За підсумками 2019 року “Кредит Дніпро” декларував прибуток 310 млн грн. Активи банку торік скоротилися на 1,23 млрд грн (-12,2%) до 8,82 млрд грн.

За результатами стрес-тесту, проведеного в 2019 році, в банку «Кредит Дніпро» за базовим макроекономічним сценарієм була встановлена потреба в капіталі на 2,4 млрд грн, а за несприятливим макросценарієм — 3,8 млрд грн.

За даними НБУ, з урахуванням вжитих банком заходів, на 01.09.2019 його потреба в капіталі скоротилася до 1,28 млрд грн (за базовим макросценарієм) і 2,46 млрд грн (за несприятливим макросценарієм).

За інформацією банку «Кредит Дніпро», на 26.12.2019 потреба в капіталі за базовим макросценарієм зменшилася до 462 млн грн, а за несприятливим макросценарієм — до 1,64 млрд грн.

Як повідомлялося, оцінка стійкості банків базувалася на таких макроекономічних припущеннях НБУ щодо курсу: для базового сценарію — 30 грн/дол на кінець 2019 року, для несприятливого сценарію — 37 грн/дол.

Наразі в держреєстрі юросіб кінцевим бенефіціаром банку “Кредит Дніпро” вказаний Віктор Пінчук.

На початку травня Олександр Ярославський повідомив у системі розкриття інформації НКЦПФР про намір придбати 100% акцій банку «Кредит Дніпро» у компанії Brancroft Enterprises Limited (кінцевий бенефіціар — Віктор Пінчук).

У середині липня перший заступник глави НБУ Катерина Рожкова заявляла, що Нацбанк продовжує працювати над пакетом документів, поданих О. Ярославським для придбання банку “Кредит Дніпро”.

“З юристами Ярославського наша команда працює, я розмовляла з ними теж по телефону. Це займе ще деякий час, тому що у нас виникли якісь запитання. Перестрибнути через цей процес ми не можемо.

Все залежить зараз від них. Наскільки швидко вони все це дадуть і т.д. Питання відоме, до пана Ярославського, як до особистості, питань у нас немає, тому — документи плюс джерела для підтримки капіталу і т.д.”, — зазначала К. Рожкова.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *