Банкіри прогнозують зростання конкуренції на ринку кредитних карток

За клієнтів боротимуться не лише банки, але й фінкомпанії, якщо НБУ дозволить їм вести рахунки клієнтів і випускати платіжні картки.

Таку точку зору висловив голова правління Банку Форвард Андрій Кисельов в інтерв’ю в проєкті «50 провідних банків України – 2020».

«Учасники, які працюють вже не перший рік і пережили кілька криз, враховуючи нинішню коронакризу, навряд чи здаватимуть свої позиції. Ті, хто хоче залишатися в цьому бізнесі, повинні, по-перше, знайти аргументи для клієнта, чому йому потрібно обслуговувати свій борг вчасно, а по-друге, навчитися продавати електронну картку, яка буде «прилітати» клієнту в СМС-повідомленні або в застосунку», – пояснив банкір.

Він вважає, що банк на підставі BankID повинен ідентифікувати клієнта, відкрити йому рахунок і встановити кредитний ліміт. «Клієнт завантажить цю картку в свій мобільний гаманець і зможе розраховуватися нею без обмежень. Це все має відбуватися за п’ять хвилин. Поки Нацбанк не дозволяє такі операції, але це питання часу. Ті, хто не навчиться цього робити, втрачатимуть ринок», – вважає Андрій Кисельов.

Скласти конкуренцію банкам на ринку кредитних карток можуть і фінкомпанії. «Зараз фінкомпанії працюють в іншому правовому полі. Якщо до них висуватимуться такі самі вимоги, як до банків, то це буде одна історія. Якщо ж фінкомпаніям дозволять вести рахунки клієнтів і випускати платіжні картки – це інша історія. У будь-якому випадку виграє клієнт», – розмірковує пан Кисельов.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *