Безробітні отримали 2,3 млрд грн з початку карантину

Від початку карантину українцям надано допомогу по безробіттю в розмірі близько 2,3 млрд грн, що на 40% більше ніж торік.

Про це повідомила в.о. директора Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк.

«З початку карантину у нас зареєстровано нових 166 тис. безробітних, надано допомогу по безробіттю в розмірі майже 2,3 млрд грн. Це приблизно на 40% більше, ніж у минулому році», — розповіла вона.

Жовтяк також зазначила, що Держслужба зайнятості уже тримала 3000 заявок на компенсацію часткового безробіття у секторі малого та середнього бізнесу.

«На сьогодні програма надання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям з числа малого та середнього підприємництва вже працює. Вже ухвалені рішення, які дозволять надати таку допомогу майже 2,5 тис. працівників. Найближчими днями почнеться фінансування програми», — зазначила вона.

Як відомо, на виплати такої допомоги суб’єктам малого та середнього підприємництва урядом виділено близько 4,7 млрд грн.

Станом на 4 травня 2020 року кількість безробітних, зареєстрованих у Держслужбі зайнятості, становить 456,8 тис. осіб, що майже на 148,5 тисяч, або 48%, більше, ніж станом на відповідну дату минулого року (308,3 тисяч).

Зокрема, з початку дії карантину, тобто з 12 березня, статус безробітного отримали майже 156 тисяч українців.

При цьому кількість вакансій в умовах економічного спаду зменшилася до 53 тисяч (станом на початок травня), що майже на 60% менше, ніж було в травні торік.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *