Більше 165 тисяч осіб пройшли тренінги з першої допомоги від ТЧХУ з початку війни

Більше 165 тисяч осіб пройшли тренінги з першої допомоги від ТЧХУ з початку війни

Тренінги з надання першої допомоги від Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) за час повномасштабної агресії російської федерації пройшли понад 165 тисяч осіб.

“Від 24 лютого 2022 року понад 165,5 тисяч осіб пройшли тренінги з першої допомоги від тренерів та інструкторів Українського Червоного Хреста по всій Україні”, – повідомило ТЧХУ в п’ятницю у фейсбуці. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

У ТЧХУ розповіли, що наразі діють три сертифіковані 6-ти, 12-ти та 48-ми годинні програми навчання, які охоплюють окремі модулі і містять 60% часу для практичного відпрацювання навичок із надання долікарської допомоги. Учасники тренінгів навчаються проводити серцево-легеневу реанімацію, зупиняти кровотечі та надавати першу допомогу у разі опіків і поранень.

Тренери ТЧХУ також учать надавати першу допомогу дітей, починаючи з п’ятирічного віку.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

В інструкторів ТЧХУ – своя методика та навчальні матеріали для тренінгів. Тренери ТЧХУ також розробляють методологію навчання для людей з інклюзією.

Крім цього, починаючи з 2023 року тренери Українського Червоного Хреста навчають навичкам надання першої допомоги тваринам.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *