Більше 400 тисяч автоматичних реєстрацій ФОП в Україні

Більше 400 тисяч автоматичних реєстрацій ФОП в Україні

Відкрити власну справу в Україні — найшвидше у світі. Зараз послуга з реєстрації ФОП в нашій країні повністю автоматизована. Відсутній будь-який людський фактор. А щоб відкрити власну справу потрібно лише кілька секунд. Зробити ж це можна через портал Дія.

Послуга автоматичної реєстрації ФОП користується неабиякою популярністю — українці понад 400 тисяч разів відкрили таким чином власну справу з моменту запровадження цієї онлайн-послуги (01.05.2021-13.09.2023). Усього ж за цей період ФОП було відкрито 524 004 рази. Тобто, 4 з 5 ФОПів були зареєстровані саме онлайн в автоматичному режимі через Дію. І це — попри війну та постійні обстріли! Воно й не дивно, адже автоматичні послуги не тільки зручні для людей, але і допомагають зекономити час. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Я і Закон».

«Ми віримо в Україну, як країну підприємців, та робимо все, щоб максимально спростити комунікацію бізнесу з державою. Всі державні послуги мають бути простими, швидкими та людяними», — говорить заступник Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Орлов.

Найбільше бізнесів відкривають у Києві, Дніпропетровській і Харківській областях.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Із запровадженням автоматизованого відкриття ФОП у Дії 58 паперових полів для внесення даних перетворили у 10 електронних полів. При цьому Мін’юст отримує повну інформаційну картину з усіх необхідних полів. Як так? — Просто, адже нема сенсу запитувати дані особи при вчиненні відповідної дії, які можна перевірити у державних реєстрах.

Наразі процедура відбувається у автоматичному режимі без участі держреєстратора. Тобто, людина авторизується та подає заявку про відкриття ФОП через портал Дія. Після цього ця заявка в автоматичному режимі передається до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для проведення держреєстрації ФОП. Уся перевірка даних проходить у реєстрах без участі людей.

Завдяки цьому реєстрація ФОП відтепер відбувається у лічені хвилини! При цьому виключено можливість впливу «людського фактору» на прийняття рішення.

Крім того, у Дії можна автоматично не лише відкрити, але й закрити ФОП. Це потрібно, щоб, наприклад, розширити бізнес і відкрити ТОВ. З моменту запуску українці 200 тисяч разів скористалися послугою.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *