Буданов передбачає плани окупантів щодо можливого теракту на ЗАЕС: "Справа не в підриві"

Буданов передбачає плани окупантів щодо можливого теракту на ЗАЕС: “Справа не в підриві”

За його словами, кризовий момент вдалося перейти, але загроза все одно залишається. осіяни хотіли створити техногенну катастрофу на окупованій Запорізькій атомній електростанції і “здійснити контрольований викид радіації”.

Про це заявив очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «УНІАН».

“Хотіли штучно створити техногенну катастрофу. Справа не в підриві атомної станції в тому сенсі, як всі розуміють, що там бах – і розлетілася на всі боки радіація. Там набагато цікавіше вони хотіли зробити: штучне перевантаження системи і контрольований викид радіації. Тобто локалізований за місцем. Всі подібні ігри завжди дуже погано закінчуються. За нашим розумінням, це точно призвело би до реальної ядерної катастрофи”, – зазначив Буданов.

Очільник ГУР зауважив, що ядерна катастрофа все ще загрозлива, оскільки станція залишається окупованою, нічого глобально там не змінилося.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

“Єдине, що кризовий момент, слава Богу, ми пройшли. Я не буду відкривати вам дані, як і що для цього було зроблено. Але ми його на той час пройшли. Проте це не знімає питання, що якщо росія захоче знову щось подібне скоїти, в неї будуть всі можливості для цього”, – зазначив він.

Буданов сподівається, що Україна зможе запобігти терористичним планам РФ. На питання, чи підклювався він особисто задля вирішення цього питання, голова ГУР відповів: “Саме по собі нічого у світі не відбувається – все, що можу сказати”.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *