Через перенавантаження в'язниць Швеція хоче відправляти злочинців за кордон для покарання

Через перенавантаження в’язниць Швеція хоче відправляти злочинців за кордон для покарання

Швеція веде переговори з іншими країнами про оренду приміщень у їхніх в’язницях.

Швеція розглядає варіант відправки злочинців відбувати покарання у в’язницях за кордон, оскільки країна намагається впоратися з напливом нових ув’язнених, викликаним хвилею бандитської злочинності. Про це заявила призначена урядом комісія, про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Судово-юридична газета».

«Існує потреба працювати над новими рішеннями в рамках Служби в’язниць і пробації», — сказав міністр юстиції Гуннар Строммер, зазначивши, що Швеція вже веде переговори з іншими країнами про оренду приміщень у їхніх в’язницях.

Як вказується, Швеція страждає від бандитської злочинності, яка зросла за останні два десятиліття. Це призвело до того, що країна очолила рейтинг смертельних випадків збройного насильства на душу населення в Європі.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Хоча боротьба проти злочинності і досягла успіху, але це призвело до того, що було створене додаткове навантаження на пенітенціарну систему. Так, у 2023 році, останньому році, за який є дані, шведські суди винесли вироки про тюремне ув’язнення загальною тривалістю трохи менше 200 тисяч місяців, що на 25% більше, ніж у попередньому році.

В’язниці та в’язниці Швеції переповнені, і Служба в’язниць і пробації каже, що до 2033 року їй знадобиться близько 27 тисяч ліжок, в порівнянні з 11 тисячами сьогодні.

Голова комісії Маттіас Вальштедт зазначив, що немає жодних юридичних перешкод для Швеції в оренді в’язниць за кордоном, але пропозицію щодо цього має спершу прийняти парламент.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *