Чи мають право пожежники вдиратися в чужі оселі?

Кожен з нас має право на недоторканість власного житла. Це право закріплено у Загальній декларації прав людини та в Конституції України.

У статті 30-й Основного закону сказано: «Не допускається проникнення до житла чи іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду». Та як бути коли в будинку сталася пожежа, а рятувальники повинні зробити все, аби не допустити загибелі людей?

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *