Член ВРП Роман Маселко зізнався, що не може пояснити походження величезної спадщини від померлого діда

Член ВРП Роман Маселко зізнався, що не може пояснити походження величезної спадщини від померлого діда

Член ВРП Роман Маселко не зміг пояснити, звідки мільйони у діда, бо той помер. А наявність грошей на придбання квартир у тітки-пенсіонерки обгрунтував доходами дядька, який виявився російським вченим.

Аргументи на користь своєї доброчесності та своїх родичів Р.Маселко виклав у пості на Facebook. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Закон і Бізнес».

Так, намагаючись пояснити, звідки у 85-річного Романа Маселка-старшого стільки депозитів, Р.Маселко-онук указав, що не може надати довідок про його доходи, бо дідусь помер. Але зазначив, що дід все життя працював, а депозити дробив, аби гарантовано отримати відшкодування від ФГВФО.

Хоча таке пояснення виглядає сумнівним. З одного боку, аби накопичити 1,55 млн грн. йому б довелося відкладати десь по 10 тис. грн. щомісяця упродовж останніх 15 років. Якщо пригадати, що до 2015 року курс долара не перевищував 8 грн./$, то це — $1250 на місяць. Такі зарплати навряд чи платили навіть дуже цінному фахівцю після 70 років. Крім того, як відомо, відшкодуванню у 2015 році підлягало лише 200 тис. грн. на одного вкладника. Та, як з’ясували ЗМІ, у діда Р.Маселка принаймні у 4 банках зберігалася більша сума.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Не менш розмитими є виправдання щодо статків тітки Галини Боженко, яка, як зазначалося, теж будучи пенсіонеркою, вже цього року придбала дві квартири з підвалами у Львові, які оцінили у $150 тис. Р.Маселко пояснює: на це витрачені кошти, отримані у спадщину від діда, та доходи чоловіка, який з 1996 року і дотепер викладає у Польщі. Проте, Р.Маселко не повідомив, що чоловік тітки — Богдан Боженко, за словами експертів, у 2004 році атестувався у ВАК РФ (див. фото).

До речі, пояснюючи, чому в договорі на придбання квартири в Києві він указав, що усі гроші належать дружині, доброчесний Р.Маселко сказав: «Я хотів щоб дружина з сином себе впевнено почувала і квартира була суто її власністю. Так, ми не оформляли нотаріальний договір дарування. Але чи багато українців оформляє такий договір?».

Доволі дивне пояснення як для члена ВРП, який раз у раз намагається вивести на чисту воду кандидатів у судді, перепитуючи, а чи не була прихована справжня ціна при придбанні машини чи квартири, і чи не укладали вони удавані правочини, якими були приховані інші цілі. Та тепер у них є гарний приклад для пояснень: ну хто ж укладає договори на подарунки між членами сім’ї?!

Раніше Р.Маселко провів майстер-клас дешевго піару, повідомивши, що оновив дані у ТЦК. Утім, не зазначив, які дані вказані ним щодо місця проживання. Адже минулого тижня народні депутати Максим Бужанський та Кирил Нестеренко спрямували депутатські звернення до ВРП і НАЗК, в яких оприлюднені факти порушення чинного законодавства з боку Р.Маселка, зокрема, в частині дій в умовах конфлікту інтересів, сумнівного декларування та порушень порядку військового обліку.

До речі, військової служби уникають низка інших громадських активістів як-от очільник «ЦПК» Віталій Шабунін, журналісти Юрій Ніколов та Максим Савчук, Орест Рудий — чоловік співзасновниці «ЦПК» Дарії Каленюк, очільник «Фундації DEJURE» Михайло Жернаков, головний експерт StateWatch Олександр Лємєнов. головний редактор «Руху «ЧЕСНО» Олександр Саліженко, а також чоловік і повнолітній син ведучої YouTube-каналу «Є питання» Олени Трибушної — Віктор Степаненко і Андрій Трибушний.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *