Член ВРП Роман Маселко зізнався, що не може пояснити походження величезної спадщини від померлого діда
Член ВРП Роман Маселко не зміг пояснити, звідки мільйони у діда, бо той помер. А наявність грошей на придбання квартир у тітки-пенсіонерки обгрунтував доходами дядька, який виявився російським вченим.
Аргументи на користь своєї доброчесності та своїх родичів Р.Маселко виклав у пості на Facebook. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Закон і Бізнес».
Так, намагаючись пояснити, звідки у 85-річного Романа Маселка-старшого стільки депозитів, Р.Маселко-онук указав, що не може надати довідок про його доходи, бо дідусь помер. Але зазначив, що дід все життя працював, а депозити дробив, аби гарантовано отримати відшкодування від ФГВФО.
Хоча таке пояснення виглядає сумнівним. З одного боку, аби накопичити 1,55 млн грн. йому б довелося відкладати десь по 10 тис. грн. щомісяця упродовж останніх 15 років. Якщо пригадати, що до 2015 року курс долара не перевищував 8 грн./$, то це — $1250 на місяць. Такі зарплати навряд чи платили навіть дуже цінному фахівцю після 70 років. Крім того, як відомо, відшкодуванню у 2015 році підлягало лише 200 тис. грн. на одного вкладника. Та, як з’ясували ЗМІ, у діда Р.Маселка принаймні у 4 банках зберігалася більша сума.
Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.
Не менш розмитими є виправдання щодо статків тітки Галини Боженко, яка, як зазначалося, теж будучи пенсіонеркою, вже цього року придбала дві квартири з підвалами у Львові, які оцінили у $150 тис. Р.Маселко пояснює: на це витрачені кошти, отримані у спадщину від діда, та доходи чоловіка, який з 1996 року і дотепер викладає у Польщі. Проте, Р.Маселко не повідомив, що чоловік тітки — Богдан Боженко, за словами експертів, у 2004 році атестувався у ВАК РФ (див. фото).
До речі, пояснюючи, чому в договорі на придбання квартири в Києві він указав, що усі гроші належать дружині, доброчесний Р.Маселко сказав: «Я хотів щоб дружина з сином себе впевнено почувала і квартира була суто її власністю. Так, ми не оформляли нотаріальний договір дарування. Але чи багато українців оформляє такий договір?».
Доволі дивне пояснення як для члена ВРП, який раз у раз намагається вивести на чисту воду кандидатів у судді, перепитуючи, а чи не була прихована справжня ціна при придбанні машини чи квартири, і чи не укладали вони удавані правочини, якими були приховані інші цілі. Та тепер у них є гарний приклад для пояснень: ну хто ж укладає договори на подарунки між членами сім’ї?!
Раніше Р.Маселко провів майстер-клас дешевго піару, повідомивши, що оновив дані у ТЦК. Утім, не зазначив, які дані вказані ним щодо місця проживання. Адже минулого тижня народні депутати Максим Бужанський та Кирил Нестеренко спрямували депутатські звернення до ВРП і НАЗК, в яких оприлюднені факти порушення чинного законодавства з боку Р.Маселка, зокрема, в частині дій в умовах конфлікту інтересів, сумнівного декларування та порушень порядку військового обліку.
До речі, військової служби уникають низка інших громадських активістів як-от очільник «ЦПК» Віталій Шабунін, журналісти Юрій Ніколов та Максим Савчук, Орест Рудий — чоловік співзасновниці «ЦПК» Дарії Каленюк, очільник «Фундації DEJURE» Михайло Жернаков, головний експерт StateWatch Олександр Лємєнов. головний редактор «Руху «ЧЕСНО» Олександр Саліженко, а також чоловік і повнолітній син ведучої YouTube-каналу «Є питання» Олени Трибушної — Віктор Степаненко і Андрій Трибушний.
Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!