Чому патрулі роздають повістки українським громадянам на вулицях?
На вулицях працюють спільні групи Нацполіції та представників ТЦК, які мають досвід бойових дій. Вони спілкуються з чоловіками і пояснюють, чому їм потрібно з’явитись у військкомати.
В Україні тривають мобілізаційні заходи у зв’язку з продовженням воєнного стану, яке ухвалив президент Володимир Зеленський у серпні 2023 року, про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Я і Закон».
Працівники Територіального центру комплектування пояснили, які саме військові спеціальності наразі цікавлять ЗСУ: людей, які їх мають, будуть відправляти в Сили оборони. Тим часом патрулі у складі військкомів та поліцейських продовжують зупиняти чоловіків на вулицях.
Полковник Роман Сушко з кременчуцького ТЦК пояснив виданню «Кременчуцький телеграф», про що говорять з військовозобов’язаними.
Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.
Сушко нагадав, що на вулицях населених пунктів Україні можна побачити спільні патрулі працівників Національної поліції та ТЦК. Патрульні зупиняють військовозобов’язаних та вручають їм повістки.
Вручення повістки зовсім не означає, що чоловіків відразу мобілізують до лав ЗСУ. Головне призначення цих документів — потреба в оновленні даних у військкоматах.
Метою патрулювання є не затримання військовозобов’язаних, а виключно оповіщення, наголосив полковник. Під час вручення повістки також відбувається невелика бесіда, в якій людям пояснюють: навіть якщо вони мають відстрочку від мобілізації, потрібно оновити дані у військкоматі.
Чоловіки мали б з’явитись до ТЦК добровільно, зазначив військком. Оскільки вони цього не зробили, то працівники шукають способи з ними таки зустрітись, тому й організовують спільну роботу з Нацполіцією.
«Такі групи наразі працюють у зв’язку з тим, що багато військовозобов’язаних, які мають прибувати для уточнення даних до ТЦК, не прибувають», — зазначив Роман Сушко.
Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що в Україні хочуть розширити перелік українців, які не підлягають мобілізації.
Також важливо знати, що наразі в Україні розробляють новий механізм бронювання військовозобов’язаних.
Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!