Чому просять українських пенсіонерів знімати гроші з карток

Чому просять українських пенсіонерів знімати гроші з карток

У ПФУ попросили пенсіонерів не залишати гроші на картці, а одразу знімати їх. Це пов’язано з кількома причинами. Пенсійна картка не підходить для зберігання заощаджень.

Про це заявили у Міністерстві соціальної політики, пославшись на інформацію Пенсійного фонду. Якщо є бажання накопичити гроші, краще вибрати окремий депозитний рахунок. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Я і Закон».

Заступник голови Мінсоцполітики Дар’я Марчак пояснила, чому потрібно знімати пенсію з карти. Справа в тому, що якщо кошти залишаються на карті, з неї не знімаються, не витрачаються і не переказуються, ПФУ припиняє нарахування виплат. Пенсію можна втратити за півроку бездіяльності з рахунком. Виплату перестануть нараховувати, а сам рахунок просто заблокують.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Правило поширюється не лише на власників карток, а й на пенсіонерів, які одержують свої пенсії безпосередньо через Укрпошту. Якщо протягом шести місяців вони не приходять за своїми грошима, нарахування припиняються.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *