Чому «Укрзалізниця» змушує колектив оформлювати зарплатні картки тільки в окремих банках

З 1 вересня залізничникам планують перераховувати тільки через Ощадбанк, Укргазбанк або Альфа-Банк.

Працівники «Укрзалізниці», які раніше отримували заробітну плату на картки ПриватБанку, скаржаться на те, що їх примусово переводять на обслуговування у спеціально визначених для цього банках.

Про це працівники «УЗ» повідомили редакції.

«Нам сказали, що ми добровільно- примусово переходимо на Ощадбанк в бухгалтерії. 25 серпня мені уже телефонували із Ощадбанку і сказали, що моя зарплатна картка уже виготовлена, хоч ніякої згоди я на це не давала. Я не хочу. З ПриватБанком я уже доволі давно і кредитка, і зарплата… Як нам поступити правильно я не знаю. Хочу залишитись на Приватбанку», — розповіла Delo.ua працівниця Ніжинської дистанції сигналізації та зв’язку дтго «Південно-західна залізниця» Інна Бувайлик.

«Нам оголосили, що Укрзалізниця розірвала договір із ПриватБанком, і сказали переходити або в Ощадбанк або… ще там два банки якихось назвали. Мене це не влаштовує, бо вся сім’я на Приваті. Мені сказали, що я можу взяти картку в Ощадбанку, а потім укласти договір, щоб із Ощаду гроші перекидали на Приват. Але кому таке потрібно? В Ощадбанку уже виписали мені карточку, але ще її не забрала», — розповідає також у коментарі іще одна працівниця «Південно-західної залізниці» Ольга Заяц.

Залізничники говорять, що, коли в «Укрзалізниці» був зарплатний проект із Приватбанком, переходити усіх на обслуговування в ПриватБанк не змушували. «Зарплату перераховували, кому куди зручно», — зазначає Заяц.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *