ДБР отримала повний доступ до Єдиного держреєстру судових рішень

Вища рада правосуддя надала працівникам Державного бюро розслідувань повний доступ до інформаційних ресурсів Єдиного державного реєстру судових рішень. Про це повідомило Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП.

До Державної судової адміністрації України, яка відповідно до статті 152 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та статті 3 Закону України «Про доступ до судових рішень» забезпечує ведення Єдиного державного реєстру судових рішень, надійшов лист директора Державного бюро розслідувань щодо необхідності надання працівникам повного доступу до інформаційних ресурсів Реєстру.

ДСА звернулась до Вищої ради правосуддя з пропозиціями щодо внесення змін до Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень.

Вища рада правосуддя дійшла висновку, що запропоновані ДСА зміни до Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень підлягають задоволенню.

Керуючись пунктом 13 частини першої статті 3 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», Вища рада правосуддя ухвалила внести зміни до Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 19 квітня 2018 року № 1200/0/15-18, а саме:

1) пункт 2 розділу IX «Забезпечення надання повного доступу до реєстру» Порядку після слів «Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів,» доповнити словами та знаками «Державного бюро розслідувань.»;

2) пункт 4 розділу IX «Забезпечення надання повного доступу до реєстру» Порядку після слів «Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів,» доповнити словами та знаками «Державного бюро розслідувань.»;

3) пункт 5 розділу IX «Забезпечення надання повного доступу до реєстру» Порядку доповнити підпунктом 9 у такій редакції: «9) уповноваженим особам Державного бюро розслідувань – його Директором.».

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *