ДБР розслідує придбання «Суспільним» обладнання на 15 млн грн

У квітні 2019 Державне бюро розслідувань зареєструвало справу про зловживання службовим становищем, в рамках якої перевіряється, чи був фіктивним договір поставки обладнання для ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на дані реєстру судових рішень.

14 грудня 2017 року між ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» в особі голови правління Зураба Аласанії і ТОВ «ВіжнХаус» був укладений договір на закупівлю аудіовізуального обладнання на суму 15 млн грн.

Слідчий зазначав, що у сумнівних контрактах також фігурують ТОВ «Онікс Солюшинз», ТОВ «Сучасні Айті технології», ТОВ «Надійний інтернет-магазин», Благодійний фонд «Підтримки створення та розвитку суспільного телебачення і радіомовлення в Україні»

На початку липня 2019 слідчий ДБР отримав в суді доступ до інформації щодо руху коштів по рахунках ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» з метою підтвердження або спростування факту фіктивності правочинів, виявлення ознак розтрати коштів, шляхом переказу їх на контрагентів без фактичного виконання будь-яких робіт.

Вранці 30 серпня прес-служба ДБР повідомила про обшуки у приміщенні ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Відомство пояснило, що розслідується можливе зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших фізичних або юридичних осіб.

«Детектор Медіа» написав, що обшук іде за шістьма адресами, в тому числі вдома у голови правління «НСТУ» Аласанії.

 
 
 

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.