Дефіцит бюджету на початку грудня складав 35 млрд грн

Доходи загального фонду держбюджету у січні-листопаді 2019 року становили 93,9% від запланованого показника — до бюджету не надійшло 51,46 млрд грн, запланованих у бюджеті.

Про це повідомили у Мінфіні.

Доходи загального фонду бюджету становили 792,2 млрд грн при плані в 843,66 млрд грн.

«Зміцнення гривні, нижчі ціни на природний газ, слабше зростання імпорту, падіння виробництва тютюнових виробів порівняно із показниками, врахованими в державному бюджеті на 2019 рік, призвели до нижчих за розпис доходів загального фонду державного бюджету у січні-листопаді 2019 року», – підкреслили у Міністерстві фінансів.

Доходи державного бюджету у січні-листопаді 2019 року зросли на 6,7% до 899,7 млрд грн, в тому числі загального фонду на 4,1% – до 792,2 млрд грн. Рівень виконання планових показників за січень-листопад 2019 року за доходами державного бюджету cnfyjdbd 95,8%, в тому числі загального фонду – 93,9%.

Видатки державного бюджету за січень-листопад 2019 року зросли на 10,7% – до 933,5 млрд грн, в тому числі загального фонду на 8,5% – до 834,7 млрд грн. Рівень виконання планових показників за січень-листопад за видатками загального фонду державного бюджету – 92,4%.

Найбільш значущі для держави видатки (соціальні видатки, видатки на оборону та безпеку та на обслуговування державного боргу) були профінансовані у повному обсязі відповідно до розпису та відкритих асигнувань.

Дефіцит державного бюджету у січні-листопаді 2019 року дорівнював 34,9 млрд грн при затвердженому законом про бюджет граничному обсязі дефіциту у 91,1 млрд грн.

Вперше з початку року у листопаді був перевиконаний місячний розпис по надходженням митних платежів. Розпис листопада було перевиконано на 0,3 млрд грн за рахунок надходжень з ПДВ з ввезених на митну територію України товарів.

Продовжилась позитивна динаміка з податку на прибуток підприємств та податку на доходи фізичних осіб, розпис листопада за цими податками було перевиконано відповідно на 1,9 млрд грн та 0,1 млрд грн.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *