Деградация судей, коррупция и отсутствие доброчестности у судей США постоянно растет

Суддю сімейного суду в штаті Кентуккі відсторонили від посади, оскільки триває розслідування щодо її обвинувачення у сексуальних стосунках із персоналом всередині будівлі суду.

Суддя Джентрі була відсторонена від посади без виплати заробітньої плати Комісією з поведінки суддів після того, як в минулому місяці її звинуватили в дев’яти порушеннях етики.

Вона нібито найняла чоловіка, з яким у неї були сексуальні стосунки, та звільнила іншого працівника, змусивши подати у відставку, щоб створити потенційному сексуальному партнеру робоче місце.

Пані Джентрі також звинувачують у сексуальних стосунках із секретарем всередині суду в робочий час.

У своєму розпорядженні Комісія заявила, що “в справедливих інтересах суддя Джентрі буде тимчасово відсторонена від виконання її службових обов’язків”.

Суддю також звинувачували в примушуванні колег працювати в рамках її виборчої кампанії 2018 року, а також у помстах (та погрозах помсти) людям, які недостатньо пожертвували на її кампанію.

Її також звинувачують у використанні співробітників суду для роботи над кампанією в робочий час.

Перебуваючи на посаді, вона нібито заповнювала неправдиві графіки роботи інших співробітників і часто залишала будинок суду без будь-якого персоналу протягом судових годин.

Пані Джентрі спростувала звинувачення.

Як відомо, США через професійних громадських активістів, програму USAID та низьку інших програм шостий рік реформують українську судову систему.

 

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *