Держгеокадастр виписав 3,7 млн грн штрафів за порушення земельного законодавства

За результатами перевірок управляннями Держгеокадастру у період з 21 по 25 вересня 2020 року виявлено 535 порушень земельного законодавства та нараховано штрафів на суму 3,7 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Держгеокадастру.

«З 21 по 25 вересня 2020 року Управліннями з контролю за використанням та охороною земель, які діють у складі Головних управлінь Держгеокадастру в областях, здійснено 897 заходів державного нагляду за використанням та охороною земель, за результатами яких виявлено 535 порушень земельного законодавства», — йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначають, що за вказаний період нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття родючого шару ґрунту без спеціального дозволу на суму у розмірі 3,7 млн грн. У добровільному порядку відшкодовано 1,1 млн грн.

«До органів прокуратури, органів досудового слідства направлено 53 матеріали про порушення вимог законодавства, зокрема які містять ознаки злочинів», — підкреслили у Держгеокадастрі.

Крім того, в Одеській області зафіксовано значне порушення — самовільне зайняття ПП «Кагул» земельної ділянки загальною площею 399,66 га, шляхом риборозведення. Визначена шкода за цим порушенням складає 2,1 млн гривень.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *