Діаспора закликає Канаду виступити проти «Північного потоку — 2»10.09.2020 21:28

Українська діаспора закликає уряд Канади запровадити санкції проти компаній, залучених до будівництва трубопроводу «Північний потік — 2» (Nord Stream 2).

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це йдеться у листі, направленому Конгресом українців Канади прем’єр-міністру Джастіну Трюдо.

«Зважаючи на все більший спротив трубопроводу “Північний потік — 2” та загрози, які завершення його будівництва становитиме для європейської безпеки, Конгрес українців Канади закликає уряд Канади явно висловити свій супротив “Північному потоку — 2” та ухвалити законодавство, що повторюватиме санкції США, запроваджені проти компанії, залучених до побудови трубопроводу», — зазначається у листі.

В організації додали, що Росія «продовжує свої шкідливі дії проти України, Грузії та Білорусі й діє проти опонентів режиму Путіна». «Якщо будівництво буде завершено, трубопровід “Північний потік — 2”, що з’єднає Росію та Німеччину, серйозно дестабілізує енергетичну безпеку європейського континенту та зробить ЄС значно більш залежним від російського газу», — наголосили в Конгресі.

Як повідомлялося, проєкт будівництва «Північний потік — 2» для постачання газу до Європи в обхід України здійснює російський Газпром спільно з європейськими компаніями Engie, Uniper, OMV, Shell і Wintershall.

Україна виступає проти будівництва цього газогону. Його противниками також є США, Польща і країни Балтії.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *