Директор ДБР оголосив повторний конкурс на 27 керівних посад

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба ініціював оголошення нового конкурсу на 27 керівних посад.

Як пише прес-служба ДБР,з відповідним листом він звернувся 2 листопада до зовнішньої конкурсної комісії.

Він наголосив, що новий конкурс не відобразиться на початку роботи Бюро. «Наприкінці листопада більше 300 слідчих ДБР приступлять до роботи. Звичайно, я би хотів, щоб з ними були їх керівники. Водночас, переконаний, що разом із заступниками ми організуємо роботу слідчих. Інші підрозділи вже працюють», – додав Р.Труба.

Нагадаємо, що 18 липня зовнішня комісія визначила переможців конкурсу на 27 ключових керівних посад в ДБР – це директори всіх територіальних органів, керівники всіх управлінь центрального апарату, в тому числі слідчих та оперативних, а також працівники управління внутрішнього контролю.

«На цьому засіданні комісія ухвалила рішення про знищення матеріалів психофізіологічних досліджень із застосуванням поліграфа та збереження Акт про знищення разом із документами комісії. Директор ДБР двічі звертався до комісії з проханням надати матеріали поліграфу або копію Акту про знищення, але комісія їх не надала», – йдеться у повідомленні.

28 серпня Роман Труба відмовив зовнішній комісії у розгляді рекомендацій про призначення 27 переможців конкурсу на керівні посади в Бюро.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *