ДІУ випустить облігації на 1,2 млрд грн

Правління Державної іпотечної установи прийняло рішення про емісію облігацій на загальну суму 1,2 млрд грн, що на 25% перевищує статутний капітал установи.

«11 грудня 2019 року правлінням Державної іпотечної установи прийнято рішення про емісію облігацій без здійснення публічної пропозиції під державну гарантію 2019 року на загальну суму 1 200 млн грн, що перевищує 25% відсотків статутного капіталу емітента», — йдеться в повідомленні в системі розкриття інформації НКЦПФР.

Вид, тип, кількість та сума цінних паперів: 12 тисяч штук іменних відсоткових забезпечених облігацій серії Е3 номінальною вартістю 100 тис. грн кожна на загальну суму 1,2 млрд грн, форма існування — бездокументарна.

Спосіб розміщення — без здійснення публічної пропозиції. Розміщення відбувається самостійно без залучення андеррайтера.

На дату прийняття рішення співвідношення загальної номінальної вартості цінних паперів, на яку вони розміщуються, до розміру статутного капіталу ДІУ складає 50,94%. На дату прийняття рішення співвідношення загальної номінальної вартості цінних паперів ДІУ, які знаходяться в обігу, до розміру статутного капіталу установи складає 127,353%.

Залучені від розміщення облігацій кошти будуть спрямовані на фінансування статутної діяльності ДІУ. Також передбачається збільшення кредитного портфелю понад 2 тисячі кредитів.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів 4 грудня звільнив Андрія Камуза з посади голови правління Державної іпотечної установи.

При цьому уряд призначив тимчасово виконуючим обов’язки голови правління ДІУ В’ячеслава Фролова.

Зазначимо, що Андрій Камуз очолював ДІУ з 16 квітня 2014 року.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.