До «антиколомойського» законопроєкту подали 13 тисяч правок

Про це повідомили у фракції «Голос».

«Понад 13 000 поправок тепер відділяють Україну від співпраці з МВФ! Тиждень тому Рада у першому читанні схвалила законопроект, що забороняє повертати націоналізовані банки попереднім власникам. До цього документу надійшло понад 13 000 поправок. Майже половину з них подав один позафракційний депутат», — повідомили у фракції.

За словами народного депутата Ярослава Железняка, це — новий «рекорд» законодавчого спамерства в українському парламенті.

За даними ЕП, автор 6 тисяч правок — позафракційний нардеп Антон Поляков, а три депутати подали по 1,5 тис. правок.

Верховна Рада на третьому позачерговому засіданні 30 березня ухвалила законопроєкт №2571-Д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності в першому читанні.

Документ удосконалює регулювання ліквідаційної процедури банків, механізм відшкодування збитків (стягнення шкоди) з пов’язаних з банком осіб та інших осіб, якими банку та кредиторам банку були завдані збитки, розширення та удосконалення механізмів участі держави у виведення банку з ринку.

МВФ чекає на остаточне ухвалення цього закону, лише після чого стане можливе ухвалення програми на $8 млрд.

“Ми вітаємо підтримку парламентом України в першому читанні законодавства, спрямованого на посилення засад реструктуризації банків, і очікуємо на його остаточне ухвалення”, — повідомив у вихідні постійний представник МВФ в Україні пан Йоста Люнгман.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *