Доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно: тепер усі судді мають доступ

Доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно: тепер усі судді мають доступ

Державне підприємство “Інформаційні судові системи”, яке належить до сфери управління Державної судової адміністрації України, реалізувала можливість отримання суддями інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Про це повідомляє Судова влада.

“Нашою командою реалізовано в Електронному кабінеті судді можливість отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Судді вже можуть отримувати інформацію з ДРРП щодо зареєстрованих речових прав та їх обтяжень згідно з обраними параметрами пошуку за одним або декількома ідентифікаторами”, – каже генеральний директор Андрій Слюсаренко. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ADVOKAT POST».

Він зазначає, що судді можуть знаходити необхідну інформацію за такими ідентифікаторами:

  • за суб’єктом права;
  • за суб’єктом речового права, обтяження – фізичної особи;
  • за суб’єктом речового права, обтяження – юридичної особи;
  • за об’єктом нерухомого майна.

Також у ДП “ІСС” нагадують, що у березні 2023 року було реалізовано доступ до Єдиного державного демографічного реєстру. Наразі до ЄДДР суддями було надіслано більше ніж 130 тисяч запитів, що дало можливість заощадити значні кошти, а це близько 10 мільйонів гривень, які раніше витрачалися на папір, конверти та поштові послуги.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

“Ми пишаємося тим, що можемо надавати нашим суддям інструменти, які допомагають їм працювати більш оперативно. Ми продовжуємо докладати зусилля нашої команди, щоб забезпечити найкращі технологічні рішення для українського правосуддя” – підсумував Андрій Слюсаренко.

Доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (ДРРП) відкрито з 7 липня 2023 року.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *