Доводиться бути цапом-відбивайлом для роздратованих суддів, — очільник Мін‘юсту пояснив зарплату

— Публічність посади часто створює неприємності. Учора роздратованій дружині на запитання «І де гроші?» довелося пояснювати, що інфографіка маніпулятивна, 226 тис. не отримував і цифру треба зменшувати на розмір податків та враховувати, що це надбавка сплачена у різні дні одразу за кілька місяців роботи. А загалом зарплата дійсно була малою і раніше казав правду, — написав у соцмережі Facebook 15 січня 2020 року міністр юстиції України Денис Малюська.

Як передає Резонанс очільник Мін‘юсту акцентував, що «висока зарплата чиновників – це професійна необхідність».

— Про термінове відрядження за кордон можна дізнатися за кілька годин до відльоту і летіти у такому випадку доведеться власним коштом (якщо повезе, потім компенсують). Або доводиться бути цапом-відбивайлом для роздратованих суддів як у ось цьому випадку , коли на мене наклали штраф у 38 420 грн. Щиро сподіваюсь на вдумливість апеляційної інстанції, — зауважив Малюська.

Доводиться бути цапом-відбивайлом для роздратованих суддів, - очільник Мін‘юсту пояснив зарплату

Також він пообіцяв, що «історії про високі зарплати у Мін’юсті продовжуватимуться (і мова тут не про мене). Ми продовжуватимемо наймати у штат топових юристів, що зекономить мільйони доларів бюджетних коштів, які ми зараз вимушені, наприклад, витрачати на аутсорс вітчизняних та іноземних адвокатів, чиї погодинні ставки іноді можуть доходити ледь не до тисячі доларів. Це буде не дуже піарно, зате правильно і економно».

Як писав Резонанс, торік у травні напередодні змін керівництва вітчизняного Мін‘юсту стало відомо про колосальні надбавки до зарплат керівників Головного територіального управління юстиції у Київській області. Так, начальник підрозділу встановив собі 360% до зарплати та по 310% — заступникам.

Як з‘ясувалось, захмарні надбавки до посадових окладів начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області це не таке вже й виключення з правил у системі органів юстиції. Така ж ситуація у Львівській області, написала читачка Резонансу. А також у Чернігові, — додав адвокат Ростислав Кравець.

Резонанс

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *