Дзензерському оголосили підозру за недекларування боргів на 4,7 млрд грн

Детективи Національного антикорупційного бюро оголосили підозру колишньому народному депутату Денису Дзензерському у недекларуванні 4,7 млрд грн фінансових зобов’язань перед банками.

Про це йдеться в повідомленні Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«Встановлено, що протягом 2015-2018 років ексдепутат, з метою приховування інформації про свій реальний майновий стан, не задекларував наявність у себе невиконаних фінансових зобов’язань перед банківськими установами України на суму понад 4,7 млрд гривень», — зазначають у САП.

Дії колишнього народного обранця кваліфіковані за ст. 366-1 КК України.

Зважаючи на те, що наразі вказана особа не перебуває за місцем свого проживання, вручення письмового повідомлення про підозру було надіслано засобами поштового та електронного зв’язку.

При цьому у повідомленні не вказується особа, але мова йде про Дениса Дзензерського.

У лютому 2018 року Національне агентство по запобіганню корупції направило до НАБУ висновки за результатами повної перевірки декларацій Дзензерського. Згідно з висновками агентства, колишній нардеп заборгував банкам понад 5 млрд гривень.

FinClub в квітні 2017 року повідомляв подробиці того, як ВТБ Банк намагався стягнути мільярдні борги з компаній, поручителем яких є народний депутат Денис Дзензерський.

У деклараціях нардепа з 2011 по 2016 роки не було згадок про фінансові зобов’язання перед банками, а сам Дзензерський запевняв, що документи про поручительство сфальсифіковані.

Подробиці виробництва НАБУ по Дзензерському.

Печерський районний суд Києва 30 листопада 2017 року заборонив виїзд за кордон депутату Денису Дзензерському в зв’язку з заборгованістю в $10,9 млн перед Банком Кредит Дніпро.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *