Експредставника ФГВФО підозрюють у розтраті 19 млн грн банку «Капітал»

Прокуратура повідомила про підозру ексуповноваженому Фонду гарантування вкладів у розтраті понад 19 млн грн банку ПАТ «АКБ Капітал».

«Прокуратурою міста Києва за результатами розслідування фактів розкрадання активів банку ПАТ «АКБ Капітал» повідомлено про підозру колишньому уповноваженому Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у розтраті понад 19 млн грн шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб у особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК)», — повідомляє пресслужба прокуратури Києва.

Слідство встановило, що підозрюваний на посаді уповноваженої особи Фонду по ліквідації банку «Капітал», безпідставно підтверджував відсутність заборгованості перед банком у окремих кредиторів, внаслідок чого з ряду об’єктів заставного майна (житлової та комерційної нерухомості) були незаконно зняті обтяження та заборона на відчуження.

Вказані дії у подальшому призвели до фактичної втрати цих активів для банку, та як наслідок завдання збитків Фонду гарантування вкладів фізосіб.

Також зазначається, що в травні 2020 року експосадовцю було повідомлено про підозру у завданні ФГВФО збитків на 5 млн грн.

Станом на сьогодні висновками судово-економічних експертиз підтверджено збитки на суму понад 19 млн грн, у зв’язку з чим 12 червня 2020 року вказаній особі повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри. Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *