Facebook показуватиме користувачам, чи «лайкали» вони російську пропаганду

Facebook працює над порталом, який дозволить користувачам відстежити, чи взаємодіяли вони з російським пропагандистським контентом. Новий інструмент має бути доступний до кінця року.

Найбільша соціальна мережа світу Facebook створює веб-портал для відстеження російської пропаганди. За допомогою нового інструменту користувачі зможуть побачити, чи взаємодіяли вони зі сторінками, пов’язаними з російською пропагандою. Інструмент буде доступний для Facebook та Instagram і має з’явитися до кінця року. Про це повідомляється в офіційних блогах Facebook у середу, 22 листопада.

«Це частина зусиль для захисту наших платформ і людей, які ними користуються, від поганих діячів, які намагаються підірвати нашу демократію», — так у компанії пояснили мету нового порталу.

Портал показуватиме користувачам, чи «лайкали» або підписувалися вони на сторінки, пов’язані з російським Агентством інтернет-досліджень. Цю компанію називали серед тих, які намагаються впливати на громадську думку в різних країнах в інтересах Росії. Портал дозволятиме відстежувати контент із січня 2015 по серпень 2017 року.

«Важливо, щоб люди розуміли, як іноземні діячі намагаються посіяти роз’єднаність і недовіру, використовуючи Facebook перед і після виборів 2016 року у США», — зазначили в Facebook.

На початку листопада представників Facebook, Twitter та Google викликали на допит до Сенату США у зв’язку з імовірним впливом Росії на президентські вибори 2016 року.

На початку жовтня Facebook оголосив, що найме додаткових працівників для ретельнішої перевірки платних рекламних оголошень.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *