ФГВФО виставив на продаж актив Місто Банку

Фонд гарантування вкладів виставив на аукціон складський комплекс для зберігання нафтопродуктів неплатоспроможного Місто Банку.

За даними ФГВФО, складський логістичний комплекс із приймання, зберігання та відвантаження світлих нафтопродуктів розташований у 15 км від м. Дніпро, в селищі Партизанське, вул. Заводська, 25В.

Актив належить АТ «Місто Банк», який перебуває у процесі ліквідації.

Електронні торги заплановані на 30 березня у системі Prozorro.Продажі. Стартова ціна лоту становить 44,47 млн грн. Торги відбудуться за англійською моделлю аукціону.

Складський комплекс має резервуарний парк загальною місткістю 6400 куб м, розрахований на зберігання всіх марок бензинів і дизельного пального. Розрахунковий проєктний вантажообіг – 80 тис. тон на рік.

Перевагами об’єкту є вдале розташування і зручні під’їзні шляхи. Він знаходиться на відстані 0,2 км від траси Дніпро-Київ та 1,3 км від під’їзної залізничної колії до станції Балівка Придніпровської залізниці, а також має власну залізничну гілку (208 м). Комплекс введений в експлуатацію у листопаді 2011 року.

14 грудня 2020 року НБУ визнав Місто Банк неплатоспроможним через зменшення нормативів капіталу на 50% і більше від мінімально встановленого рівня.

15 грудня Фонд гарантування запровадив тимчасову адміністрацію в Місто Банку та розпочав процедуру його виведення з ринку.

17 грудня ФГВФО виставив Місто Банк на продаж, однак на нього не знайшлося покупців. Тому банк ліквідується.

26 січня Нацбанк ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Місто Банку.

27 січня Фонд розпочав ліквідацію Місто Банку, яка триватиме до 26 січня 2024 року включно.

З 15 січня ФГВФО розпочав виплати коштів вкладникам Місто Банку.

За даними НБУ, контролером банку є депутат Верховної Ради VIII скликання Іван Фурсін, якому сукупно (прямо та опосередковано) належить 97,18% акцій Місто Банку.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *