Фінляндія планує повністю закрити кордон з росією, реакція Кремля

Фінляндія планує повністю закрити кордон з росією, реакція Кремля

У ніч на середу, 22 листопада, влада Фінляндії може закрити решту КПП, які досі працюють на сухопутному кордоні з РФ. Про це пише фінське видання Ilta Lehti.

За даними джерел, уряд прем’єр-міністра Петтері Орпо може ухвалити рішення у понеділок про те, що всі пункти пропуску на сухопутному кордоні з росією будуть закриті у ніч на середу. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ИнфоРезист».

Причиною цього є використання росією нелегальних мігрантів в якості зброї.

Коментуючи це рішення, прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Фінляндія “придумала причини” для закриття кордону і назвав неприйнятними звинувачення в тому, що російські прикордонники навмисне доставляють мігрантів на фінський кордон, щоб спровокувати кризу.

За версією Пєскова, “прикордонними переходами користуються ті, хто має на це законне право, і в цьому плані наші прикордонники повністю дотримуються всіх своїх службових інструкцій”.

Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ИнфоРезист».

“Нічого, крім глибокого жалю це не викликає, тому що з Фінляндією у нас давні, дуже добрі стосунки були, прагматичні, засновані на взаємній повазі. І, звичайно ж, ми шкодуємо, що на зміну цим відносинам прийшла така виключно русофобська позиція, якою стали дотримуватись керівники цієї країни”, – заявив прессекретар російського диктатора.

14 листопада прем’єр-міністр Фінляндії Петтері Орпо припустився можливості повного закриття кордону з росією через зростання кількості шукачів притулку.
16 листопада Фінляндія вирішила закрити прикордонні пункти пропуску Ваалімаа, Нуйямаа, Іматра та Нірала через сплеск нелегальної міграції.

 

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *