Fitch знизило рейтинг росії до «дефолт неминучий»

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту росії в іноземній валюті (РДЕ) з «B» до «C» – падіння на шість рівнів.

Рейтинг «C» відображає думку Fitch про те, що суверенний дефолт неминучий.

Ця рейтингова дія сталася після зниження довгострокового РДЕ в іноземній валюті до «B» з «негативним» прогнозом 2 березня і, на думку Fitch, зміни, які відбувалися з того часу, ще більше підірвали готовність росії обслуговувати державний борг.

До цих кроків входить указ президента від 5 березня про виплату зовнішніх боргів російськими рублями, який потенційно може призвести до деномінації платежів за суверенний борг в іноземній валюті в місцеву валюту для кредиторів у певних країнах.

Крім того, з кінця минулого тижня застосування постанов ЦБ росії обмежило переказ боргових купонів ОФЗ в національній валюті нерезидентам.

Загалом, подальше посилення санкцій та пропозиції, які можуть обмежити торгівлю енергією, збільшують ймовірність політичної відповіді росії, яка включатиме принаймні вибіркову невиплату її суверенних боргових зобов’язань.

У меншій мірі ризик встановлення технічних бар’єрів для обслуговування боргу, у тому числі через пряме блокування переказу коштів, або через системи клірингу та розрахунків, також дещо зріс після останнього огляду Fitch.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.