Гарантії за вкладами поширять на кредитні спілки

2 лютого Фонд гарантування вкладів фізосіб і Всесвітня рада кредитних спілок (WOCCU) підписали меморандум про співпрацю на 3 роки.

Від Фонду меморандум підписала директор-розпорядниця Світлана Рекрут, а від імені WOCCU — директор проєкту місії USAID в Україні «Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП) Ева Сєржиньска, повідомляє ФГВФО.

Метою підписаного меморандуму зокрема є забезпечення сприятливого середовища для розвитку кредитних спілок та створення системи гарантування вкладів членів кредитних спілок.

«Розширення гарантій на вклади фізичних осіб, залучені небанківськими фінансовими установами, – це один із пріоритетних напрямів роботи Фонду. Для нас принциповим моментом є створення єдиної системи гарантування в усіх установах, що мають право залучати вклади від населення», – зазначила Світлана Рекрут.

У свою чергу пані Сєржиньска привітала активне залучення ФГВФО до розвитку надійного ринку кредитних спілок в Україні.

«Поширення гарантій ФГВФО на вклади членів кредитних спілок сприятиме побудові міцного та диверсифікованого фінансового сектору в країні в цілому, особливо з точки зору споживачів фінансових послуг», – наголосила вона.

Меморандум набирає чинності з дня його підписання та діє до 31 березня 2023 року.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *